wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaPromocjaPolonez rozwija skrzydła

Polonez rozwija skrzydła

Święta zbliżają się wielkimi krokami, co oznacza, że większość z nas nie tylko myśli o tym, w jakim gronie je spędzić, ale również o tym, co sprezentować naszym najbliższym. Dla osób, które mają bliskich w Polsce, wysłanie upominków na gwiazdkę wiąże się z tym, że zakupy świąteczne trzeba rozpocząć jeszcze wcześniej, aby upominki zdążyły dotrzeć za ocean na czas. Nic dziwnego, że w tym właśnie sezonie wysyłamy do Polski najwięcej paczek w całym roku. W magazynie firmy Polonez America z siedzibą w Port Reading w New Jersey odprawiono już prawie 30 tysięcy świątecznych paczek do Polski. Ostateczny termin nadania paczek na święta przez firmę Polonez America upływa w tym roku 12 grudnia.

Część zespołu w siedzibie firmy Polonez America w Port Reading w New Jersey, gdzie łącznie pracuje ponad 100 osób. Fot. Polonez America

Aby ułatwić klientom wysyłkę paczek do Polski w tegorocznym sezonie świątecznym, Polonez wprowadził wiele udogodnień, takich jak możliwość odbioru paczki z domu klienta oraz weekendowe godziny w magazynie w Port Reading. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszyscy w tym okresie są bardzo zajęci, dlatego wdrożyliśmy przez ostatnie tygodnie sporo inicjatyw, aby wysłanie paczek do Polski było nie tylko szybkie i łatwe, ale też niedrogie – mówi Julia, jedna z managerów Polonez America w New Jersey.

Do końca roku osoby wysyłające paczki z magazynu w Port Reading mogą skorzystać z kuponu na $20. Paczki te muszą spełnić minimalne wymogi odnośnie do wagi: 15 funtów w przypadku paczek lotniczych i 30 funtów w przypadku paczek morskich. Natomiast wysyłając paczkę z każdej innej lokalizacji, można posłużyć się hasłem CHRISTMAS, aby zaoszczędzić $10, można też oszczędzić $15 z kodem NPL$15OFF w najnowszym punkcie Poloneza przy 775 Bloomfield Avenue w Clifton. Punkt w Clifton jest jednym z najnowszych w siatce Poloneza w New Jersey, gdzie firma ma ambitne plany rozwojowe na 2024 rok, aby jeszcze bardziej ułatwić Polonii dostęp do swoich usług. Polonez zaprasza też do współpracy nowe agencje i polskie biznesy.

Fot. Polonez America

Oprócz paczek Polonez ze swojego magazynu w Port Reading wysyła również do Polski mienie przesiedleńcze, auta i różnego rodzaju pojazdy oraz sprzęt motoryzacyjny i elektroniczny. Więcej informacji na temat usług oraz adresy punktów, z których można nadać paczki, można znaleźć na stronie www.polonezamerica.com bądź dzwoniąc pod 908-862-1700. Magazyn firmy z punktem obsługi klienta mieści się przy 600 Markley Street w Port Reading w New Jersey.

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -