niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaGeorgiaPocztówka dla kompozytora

Pocztówka dla kompozytora

Towarzystwo Chopinowskie w Atlancie organizuje konkurs plastyczny „Chopin In Art – A Birthday Card for Fryderyk”, w którym mogą wziąć udział dzieci i młodzież szkolna. W ramach konkursu należy wykonać pracę plastyczną dedykowaną polskiemu kompozytorowi Fryderykowi Chopinowi. Praca może być narysowana lub namalowana, nie może być jednak w formie wirtualnej.

Do konkursu można zgłaszać prace plastyczne poświęcone Fryderykowi Chopinowi. Na zdj. praca konkursowa Marisol Villavicencio-Yee, klasa 7. Fot. Chopin Society of Atlanta

Prace zgłoszone do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane lub zgłoszone do innego konkursu. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych (elementary, middle i high school), w każdej z kategorii zostaną przyznane trzy nagrody pieniężne w wysokości 125, 100 i 75 dolarów odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Prace wraz z wypełnionym formularzem rejestracyjnym, który można znaleźć na stronie chopinatlanta.org, należy wysłać na adres: Chopin Society of Atlanta, 10700 State Bridge Rd, Suite 12, Johns Creek, GA 30022.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2022 r.

Więcej informacji można uzyskać meilowo, pisząc na adres: info@chopinatlanta.org.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -