niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaPiknik rodzinny w Polonia Society of Korona, Inc.

Piknik rodzinny w Polonia Society of Korona, Inc.

W niedzielę, 29 maja, odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Polonia Society of Korona, Inc. Spotkanie rozpoczęło się od oddania hołdu poległym żołnierzom w związku z obchodzonym kolejnego dnia Memorial Day.

Następnie prezes Polonia Society of Korona, Inc. Marcin Waszkiewicz podziękował nauczycielkom z Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej i Klubu Malucha Polanka: Annie Ostrowskiej, Sylwii Kicinskiej, Violet Ilic, Monice Niewiadomskiej, Agnieszce Sokólski i Michalinie Jasiak-Kalina za pracę w minionym roku szkolnym. Piknik był też okazją do świętowania obchodzonego niedawno Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

Organizatorzy zadbali o atrakcje dla dzieci – zjeżdżalnia wodna była oblężona przez najmłodszych przez cały czas trwania imprezy. Dzieci chętnie korzystały też z możliwości pomalowania twarzy lub zrobienia sobie zmywalnego tatuażu.

Dla dorosłych „pełną parą” pracował bar, a w nim Andrew Brudz, który jak zwykle serwował m.in. polskie piwo. Kuchnia również miała co robić chętnych na polską kiełbaskę z grilla i pierogi było wielu – relacjonuje Monika Niewiadomska.

Czas wszystkim umilił występ K-Family Music, czyli rozśpiewanej rodziny Kamińskich, oraz DJ Andy czyli Andrew Skalowski.

WEM
Fot. Polonia Society of Korona, Inc.

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -