czwartek, 21 października, 2021
Strona głównaPromocjaOstatnia szansa na odszkodowanie

Ostatnia szansa na odszkodowanie

Fundusz odszkodowawczy dla ofiar wydarzeń z 11 września (Victims Compensation Fund – VCF) powstał w celu wypłaty odszkodowań wszystkim osobom, które pracowały lub przebywały w Strefie Zero po atakach terrorystycznych 9/11 i w efekcie doznały uszczerbku na zdrowiu, w tym z powodu chorób układu oddechowego lub nowotworów. Środki funduszu przewidziane są również dla spadkobierców osób zmarłych.

Polskojęzyczny adwokat Andrzej Kamiński specjalizuje się w sprawach związanych z odszkodowaniem po 11 września. Fot. FB

VCF przypomina o terminach zgłoszenia:

  1. Jeżeli twój lekarz z Programu WTC Health Program zatwierdził twoją historię chorobową związaną z wydarzeniami z 11 września 2001 r. przed datą 29 lipca 2021 r., swoją dokumentację medyczną MUSISZ zarejestrować w Funduszu VCF do 29 lipca 2021 r.
  2. Informacja ta dotyczy osób, które nie wiedziały o istnieniu Funduszu VCF lub nie wiedzieli, że występujące choroby mogą być wynikiem następstw po wydarzeniach z 11 września 2001 r., lub nie wiedziały o wydłużeniu możliwości składania dokumentów.
  3. Jeśli twój lekarz z Programu WTC Health Program jeszcze nie zatwierdził twojej dokumentacji medycznej związanej z wydarzeniami z 11 września 2001 r., nie ma zatem jeszcze konieczności rejestracji wniosku z Funduszu VCF. Należy jednak przy tym pamietać, że od momentu zatwierdzenia przez lekarza z Programu Zdrowia WTC historii chorób związanej z 9/11, masz tylko dwa lata, by się zgłosić.
  4. Jeśli masz zamiar zarejestrować się jako przedstawiciel osoby, która w następstwie wydarzeń z 11 września 2001 r. zmarła przed dniem 29 lipca 2019 r., MUSISZ zarejestrować wniosek najpóźniej 29 lipca 2021 r.
  5. Jeśli masz zamiar zarejestrować się jako przedstawiciel osoby, która w następstwie wydarzeń z 11 września 2001 r. zmarła po 29 lipca 2019 r., MUSISZ zgłosić wniosek DO DWÓCH LAT od daty śmierci tej osoby.

Pomoc może zapewnić renomowana kancelaria prawna, która zadba o każdy szczegół związany ze składaniem wniosków. Oferujemy pomoc zarówno w języku polskim, jak i języku angielskim – mówi mecenas Kamiński, którego kancelaria Law Office of Andrew Kaminski mieści się przy 110 Greenpoint Avenue na Greenpoincie, czyli polskiej dzielnicy Brooklynu. Więcej informacji uzyskać można pod 718-389-0450 bądź Kaminskiny@aol.com.

Promocja

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -