czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsObchody Dnia Kobiet w Parku Piłsudskiego w Holyoke

Obchody Dnia Kobiet w Parku Piłsudskiego w Holyoke

W niedzielę, 5 marca, w Parku Piłsudskiego w Holyoke odbyło się spotkanie wpisujące się w celebrację przypadającego kilka dni później Dnia Kobiet. Spotkanie odbyło się wyłącznie w damskim gronie i wzięło w nim udział ok. 140 pań.

Bardzo nas cieszy tak duża frekwencja i fakt, że na spotkaniu pojawiło się sporo przedstawicielek młodej generacji oraz osoby, które wcześniej nie uczestniczyły aktywnie w polonijnym życiu – mówi Dorota Wolański, prezes Grupy 525 Polskiego Związku Narodowego – organizatora spotkania.

Podczas imprezy na uczestniczki czekało wiele atrakcji, między innymi loteria oraz prezentacja ubrań na stoisku Moya Mania czy biżuterii z bursztynu. Wieczór uświetnił też występ artystyczny w wykonaniu Kasi Nowak, która śpiewanymi przez siebie piosenkami wprowadziła iście paryski nastrój – co było motywem przewodnim imprezy. Panie chętnie też pozowały na tle ściennej dekoracji, na której widniał paryski pejzaż.

Mamy nadzieję, że kolejne organizowane przez nas imprezy też spotkają się z tak dużym zainteresowaniem. Nie robimy tego dla siebie, dlatego tak ważne jest to, że są osoby, które chcą przyjść i spędzić ten czas we wspólnym gronie – dodaje Dorota Wolański.

JLS
Fot. Jan Wójcik

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -