sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaUSAConnecticutNowe punkty sprzedaży marihuany

Nowe punkty sprzedaży marihuany

W piątek 17 lutego w Connecticut ruszyły dwa kolejne punkty z konopiami indyjskimi. Oznacza to, że na terenie stanu znajduje się już 12 tego typu placówek – zarówno tych, które już rozpoczęły swoją działalność, jak i tych, które przygotowują się do uruchomienia sprzedaży już wkrótce.

Sieć Fine Fettle uruchomiła już cztery punkty detalicznej sprzedaży marihuany w Connecticut. Fot. Finefettle.com

Pierwszy z nocywh punktów o nazwie Trulive został otwarty w Bristol w połowie lutego. Klienci znajdą tu zarówno marihuanę medyczną, jak i rekreacyjną. Miejsce to w przeszłości działało jako apteka. Dzięki obecnemu profilowi biznesowemu w punkcie stworzono 10 nowych miejsc pracy.

Drugi ze sklepów, Fine Fette, zlokalizowany jest w Manchesterze. To pierwszy tego typu punkt przeznaczony tylko dla dorosłych klientów, co oznacza, że nie zaczynał od sprzedaży medycznej marihuany. Dodatkowo sklep otwarty został w ramach państwowego programu na rzecz równości społecznej. Otwarty około połowy lutego sklep jest czwartym punktem sieci Fine Fettle oferującym detaliczną sprzedaż konopi.

Przypomnijmy, że legalna sprzedaż rekreacyjnej marihuany rozpoczęła się w Connecticut 10 stycznia. Jak wynika ze stanowych danych, w tym czasie przyniosła już ona ponad 13 milionów dolarów dochodu.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -