wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaPoloniaConnecticutNowe polonijne biuro nieruchomości w Małej Polsce

Nowe polonijne biuro nieruchomości w Małej Polsce

We wtorek, 2 marca, miało miejsce uroczyste otwarcie polonijnego biura nieruchomości New Hous Group, które mieści się przy 278 Broad Street – w centrum polskiej dzielnicy miasta. Jest ono jednym z dwóch, które w ostatnim czasie powstały na „polskiej” ulicy i kolejnym dowodem na to, że branża nieruchomości w Connecticut ma się wyjątkowo dobrze i okazała się być odporna na kryzys spowodowany pandemią.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała burmistrz miasta Erin Stewart. Fot. Instragram/erinstewart

Właścicielem firmy jest młody przedsiębiorca Kamil Andrukiewicz, który wychował się w New Britain i jest absolwentem New Britain High School. W firmie oprócz niego pracuje jeszcze trzech agentów nieruchomości: Ida Chaplinski, Jodie Bechard i Kasia Nowak, która niedawno dołączyła do zespołu. Niebawem mają dołączyć kolejni.

Dziękujemy za zainwestowanie w miasto New Britain, za stworzenie nowych miejsc pracy – powiedziała podczas przecięcia wstęgi burmistrz Erin Stewart, która w krótkim przemówieniu również nawiązała do niesamowitej dynamiki, jaką widać obecnie na rynku nieruchomości.

Wg informacji na stronie newhausct.com, agencja specjalizuje się w nieruchomościach zlokalizowanych w następujących miejscowościach: New Britain, Plainville, Berlin, Farmington, Southington, Newington, Bristol, West Hartford oraz Cromwell.

WEM

spot_img
Poprzedni artykułTVP Polonia wraca do USA!
Następny artykułUnikalne fotografie z getta

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -