niedziela, 9 maja, 2021
Strona główna Polonia Connecticut Nowe polonijne biuro nieruchomości w Małej Polsce

Nowe polonijne biuro nieruchomości w Małej Polsce

We wtorek, 2 marca, miało miejsce uroczyste otwarcie polonijnego biura nieruchomości New Hous Group, które mieści się przy 278 Broad Street – w centrum polskiej dzielnicy miasta. Jest ono jednym z dwóch, które w ostatnim czasie powstały na „polskiej” ulicy i kolejnym dowodem na to, że branża nieruchomości w Connecticut ma się wyjątkowo dobrze i okazała się być odporna na kryzys spowodowany pandemią.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała burmistrz miasta Erin Stewart. Fot. Instragram/erinstewart

Właścicielem firmy jest młody przedsiębiorca Kamil Andrukiewicz, który wychował się w New Britain i jest absolwentem New Britain High School. W firmie oprócz niego pracuje jeszcze trzech agentów nieruchomości: Ida Chaplinski, Jodie Bechard i Kasia Nowak, która niedawno dołączyła do zespołu. Niebawem mają dołączyć kolejni.

Dziękujemy za zainwestowanie w miasto New Britain, za stworzenie nowych miejsc pracy – powiedziała podczas przecięcia wstęgi burmistrz Erin Stewart, która w krótkim przemówieniu również nawiązała do niesamowitej dynamiki, jaką widać obecnie na rynku nieruchomości.

Wg informacji na stronie newhausct.com, agencja specjalizuje się w nieruchomościach zlokalizowanych w następujących miejscowościach: New Britain, Plainville, Berlin, Farmington, Southington, Newington, Bristol, West Hartford oraz Cromwell.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułTVP Polonia wraca do USA!
Następny artykułOdszedł człowiek honoru
- Advertisment -

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -