wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaConnecticutNatalia Kukulska po 12 latach wraca do Connecticut

Natalia Kukulska po 12 latach wraca do Connecticut

Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła stan Connecticut 12 lat temu, kiedy wraz z zespołem przyjechała na koncert do New Britain, będący częścią trasy koncertowej po USA, wcześniej bowiem koncertowała w Chicago. Natalia wystąpiła wtedy w polskim kościele Sacred Heart przy Broad St. Na wydarzenie przybyło przeszło 900 osób.

Natalia Kukulska z zespołem oraz Andrzejem Mazurem – współorganizatorem koncertu. Fot. Archiwum Polmartu

Zabawa przy doskonałych utworach Natalii trwała do późnych godzin wieczornych – wspomina Andrzej Mazur z delikatesów Polmart, współorganizator przyjazdu Natalii i jej zespołu do naszego miasta. Mamy nadzieję, że Polonia, mając w pamięci ostatni udany koncert córki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, zachęcona perspektywą doskonałej zabawy, przybędzie licznie na dwa planowane w najbliższym czasie koncerty w Connecticut. Październikowa trasa Natalii Kukulskiej w USA zorganizowana została z okazji tegorocznej Parady Pułaskiego, którą stan Connecticut poprowadzi w tym roku po raz pierwszy w historii. Natalia Kukulska wystąpi już 3 października w Stamford, a dzień później, w piątek 4 października, da koncert w New Britain. Bilety na oba koncerty są do kupienia m.in. w polonijnych sklepach oraz w internecie na www.gramx.com.

Fot. Archiwum Polmartu

To będą dwa naprawdę wyjątkowe wydarzenia – mówi Darek Barcikowski, organizator koncertów i tegoroczny Wielki Marszałek Parady Pułaskiego. – Na początku września Natalia Kukulska występowała w Chicago, ten koncert był niezwykle sentymentalny, a zarazem pełen energii. Tego samego możemy się spodziewać w Connecticut – dodaje Wielki Marszałek Parady.

wem

spot_img

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -