poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaPolonia w AmeryceNa lotnisku O’Hare w Chicago powstanie salonik biznesowy Polskich Linii Lotniczych LOT

Na lotnisku O’Hare w Chicago powstanie salonik biznesowy Polskich Linii Lotniczych LOT

Na początku października br. Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o budowie pierwszego w Ameryce Północnej saloniku biznesowego, który powstanie na lotnisku O’Hare w Chicago.

Tak według wizualizacji prezentować się będzie salonik LOT-u na lotnisku O’Hare w Chicago. Fot. Materiały prasowe

Polskie Linie Lotnicze LOT kontynuują swoja działalność związaną z poprawą doświadczeń pasażerów. Nowy LOT Business Lounge na lotnisku O’Hare w Chicago to pierwsza tego typu przestrzeń poza Europą. Wnętrze będzie charakteryzowało się nowoczesnym wzornictwem, ale także przemyślanym konceptem funkcjonalnym. Do dyspozycji pasażerów będzie kilka stref, m.in. pracy, relaksu oraz części gastronomicznej. Nie zabraknie akcentów nawiązujących do polskiej tradycji, m.in. dzięki wykorzystaniu w przestrzeni bursztynu, a także współpracy z polskimi partnerami. Linie lotnicze są w trakcie finalizacji projektu wykończenia wnętrz, a do współpracy przy jego tworzeniu zaprosiły prestiżowe biuro architektoniczne w Chicago.
Wietrzne miasto, „Kevin sam w domu” czy Michael Jordan – to jedne z wielu symboli charakteryzujących miasto znad Michigan. Dla PLL LOT Chicago jest kluczowym kierunkiem w Stanach Zjednoczonych ze względu na potencjał ruchu polonijnego.

Bardzo cieszy mnie fakt, że możemy już teraz podzielić się wiadomością o budowie LOT Business Lounge na lotnisku O’Hare w Chicago. Nowy i jednocześnie pierwszy salonik biznesowy poza Europą to kolejny przełomowy krok w rozwoju naszej firmy. Chcemy, by przestrzeń była symbolem polskiej gościnności, z którą LOT jest nieodłącznie kojarzony. Wierzę, że dzięki niej będziemy mogli zaoferować fantastyczne doświadczenia naszym gościom – mówi Izabela Leszczyńska, dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience.

Nowy Business Lounge PLL LOT w Chicago zajmie łącznie 617 m2 i zlokalizowany będzie w centralnej części terminala. Niewątpliwym atutem przestrzeni będzie widok na płytę lotniskową. W jej wnętrzu pasażerowie będą mogli skorzystać z trzech stref: relaksu, pracy oraz gastronomicznej. Strefa pracy wyposażona zostanie w odpowiednie stoliki na laptopa oraz stacje do ładowania urządzeń elektronicznych. W przestrzeni gastronomicznej pasażerowie będą mogli wygodnie usiąść i skorzystać z szerokiej oferty posiłków oraz napojów. Strefa relaksu – cicha, zaciemniona i wydzielona od pozostałych części, będzie idealna dla wszystkich podróżnych, którzy marzą o chwili dla siebie.

Business Lounge będzie dostępny dla pasażerów Polskich Linii Lotniczych LOT oraz posiadaczy kart programów partnerskich.

Otwarcie zaplanowane jest na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2024 roku.

PLL LOT
opr. JS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -