piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsMikołajki w Polskim Klubie w Bostonie

Mikołajki w Polskim Klubie w Bostonie

W sobotę, 3 grudnia, do Polskiego Klubu w Bostonie przybył wyjątkowy gość. Przybycie Świętego Mikołaja, bo o nim mowa, wzbudziło entuzjazm zwłaszcza wśród najmłodszych dzieci, które wprost nie mogły się doczekać tego momentu.

Mikołaj rozdał przygotowane wcześniej przez rodziców prezenty, upewniając się za każdym razem, czy aby dzieci na pewno na nie zasłużyły… Na szczęście okazało się, że wszystkie obecne w Polskim Klubie dzieci przez cały rok były wyjątkowo grzeczne, zatem mogły otrzymać od Mikołaja w pełni zasłużone upominki. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie z Mikołajem pamiątkowego zdjęcia. Organizatorzy mikołajkowego spotkania zadbali również o rozrywkę dla swoich najmłodszych gości w postaci wspólnych zabaw i tańców.

W spotkaniu wzięło udział kilkanaście rodzin z Bostonu i okolic. Atmosfera była radosna i świąteczna, a tego typu wydarzenia są ważne, gdyż scalają lokalną społeczność.

Warto też podkreślić, że wstęp na spotkanie z Mikołajem był całkowicie darmowy, rodzice jedynie byli odpowiedzialni za dostarczenie wcześniej prezentów dla swoich dzieci. Polski Klub jest jednak wdzięczny wszystkim, którzy zechcieli go wesprzeć dobrowolnymi datkami.

JLS
Fot. Marcin Bolec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -