poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsMikołajki w Polskim Klubie w Bostonie – jak wesprzeć tę inicjatywę?

Mikołajki w Polskim Klubie w Bostonie – jak wesprzeć tę inicjatywę?

W sobotę, 2 grudnia, w Polskim Klubie w Bostonie odbędzie się coroczne przyjęcie mikołajkowe dla dzieci. Aby wydarzenie to było jeszcze bardziej wyjątkowe niż zwykle, organizatorzy: Polski Klub w Bostonie oraz Polish American Heritage and Community Foundation proszą o pomoc.

2 grudnia w Polskim Klubie w Bostonie odbędzie się przyjęcie mikołajkowe dla dzieci. Fot. Freepik.

„Chcemy stworzyć niezapomniane i magiczne doświadczenie dla dzieci i wierzymy, że dzięki Waszemu hojnemu wsparciu możemy to osiągnąć. Do sukcesu tego wydarzenia można przyczynić się na dwa sposoby: poprzez darowizny pieniężne lub rzeczowe” – piszą organizatorzy.

Darowizny pieniężne pomogą pokryć koszty takich rzeczy, jak jedzenie, rozrywka, gry, dekoracje itd. Żadna kwota nie jest zbyt mała, a liczy się każdy dolar! Darowiznę można przekazać online przez stronę: donorbox.org/polish-club-boston-kids-christmas-party.

Osoby, które wolą przekazać darowiznę rzeczową w postaci przekąsek, gadżetów imprezowych i innych przedmiotów, mogą sprawdzić listę życzeń utworzoną na portalu Amazon: https://tiny.pl/c4v2v. Zamówione przedmioty mogą zostać wysłane bezpośrednio do organizatorów wydarzenia.

Przyjęcie mikołajkowe rozpocznie się o godz. 14:00. Wstęp jest bezpłatny, ale wszelkie darowizny na rzecz Polskiego Klubu są mile widziane. Rodzice proszeni są o przeniesienie prezentów dla swoich dzieci.

Więcej informacji można uzyskać, pisząc na adres: contact@polishclubboston.com.

JLS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -