piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaMikołajki w Polskiej Szkole im. Marii Skłodowskiej-Curie w Clearwater i Tampie

Mikołajki w Polskiej Szkole im. Marii Skłodowskiej-Curie w Clearwater i Tampie

W sobotę, 3 grudnia, do Polskiej Szkoły im. Marii Skłodowskiej-Curie w Clearwater przybył Święty Mikołaj. Wizytę Mikołaja poprzedziły przygotowania do tego spotkania. Uczennice klasy trzeciej wykonały prace plastyczne tematycznie związane z mikołajkami, a uczniowie klasy drugiej przygotowali kartki dla Mikołaja, które wręczali mu przy odbieraniu prezentu.

Każdy z uczestników spotkania z rozdającym prezenty świętym otrzymał wymarzony upominek oraz miał okazję do krótkiej pogawędki z nim. Wszyscy zgodnie zapewniali, że byli bardzo grzeczni przez cały ostatni rok, pomagali w domu rodzicom i na prezent od Mikołaja jak najbardziej zasłużyli. Nawet nauczycielki zostały obdarowane drobnymi upominkami!

Tego samego dnia również w drugim oddziale szkoły w Tampie rozległ się dźwięk tradycyjnego dzwonka, jakim Święty Mikołaj obwieszcza swoje przybycie. Tu również spotkanie przebiegało w niezwykle świątecznej i radosnej atmosferze, dzieci otrzymały prezenty, na upominki mogli liczyć także nauczyciele. Spotkanie zwieńczyła wspólna fotografia.

WEM
Fot. facebook.com/polskaszkolaclearwater

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -