wtorek, 3 sierpnia, 2021
Strona głównaPoloniaMassachusetts„Listy do Matki” w Parku Piłsudskiego w Holyoke

„Listy do Matki” w Parku Piłsudskiego w Holyoke

W niedzielę, 16 maja, w Parku Piłsudskiego w Holyoke odbędzie się wyjątkowe spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Matki. W programie przewidziany jest uroczysty obiad oraz spektakl słowo-muzyczny pt. „Listy do Matki” w wykonaniu Doroty Kościuk-Borkowskiej, Joanny Bogacki i Ewy Badowski, znanych szerszej publiczności jako Divine Trio z Connecticut.

W Parku Piłsudskiego w Holyoke wyjątkowy spektakl słowno-muzyczny pt. „Listy do Matki” zaprezentują Dorota Kościuk-Borkowski, Joanna Bogacki i Ewa Badowski. Fot. Magdalena Kalkowska

Będzie to pierwsze wydarzenie w Piłsudski Park po półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią. Jednak zarząd w tym czasie nie próżnował – zadbano o renowację kuchni i baru.

Będą zachowane wszelkie środki ostrożności. Sala jest przestronna, więc nie będzie trudności z zachowaniem dystansu. Obiad będzie serwowany do stolików – zapewnia Dorota Wolański, prezes Grupy 525 ZNP zarządzającej Parkiem. – Serdecznie wszystkich zapraszam, warto przyjść całą rodziną, razem uczcić to wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki, wziąć ze sobą przyjaciół, znajomych. To wydarzenie rodzinne i wszyscy są mile widziani! – dodaje pani Dorota. Zapowiada się wieczór pełen wzruszeń i wszyscy, którym słowo „matka” jest bliskie, na pewno miło go spędzą.

Ze względu na wciąż obowiązujące restrykcje w związku z pandemią liczba miejsc jest ograniczona, lepiej więc nie zwlekać z rezerwacją. Koszt biletu to 40 dolarów od osoby, a w cenę wliczony jest obiad z deserem. Początek o godz. 3:30 pm.

Aby być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi w Parku Piłsudskiego, warto śledzić profil na facebooku: @Pilsudski Muzyka oraz konto prezes Grupy 525 ZNP Doroty Węgrzyniak Wolański, gdzie pojawiać się będą aktualne informacje.

JLS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułŻyczenia od konsula
Następny artykułWirtualne poszukiwania

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -