czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaPoloniaMassachusettsLech Wałęsa gościem specjalnym na Polskim Festiwalu w Bostonie!

Lech Wałęsa gościem specjalnym na Polskim Festiwalu w Bostonie!

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią do Bostonu powraca Polski Festiwal, który odbędzie się już 15 maja. Jak zwykle na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, w tym stanowiska gastronomiczne ze smacznym, polskim jedzeniem oraz ciekawy program artystyczny, ale nie tylko.

Lech Wałęsa przebywa obecnie w Houston, TX. 15 maja będzie gościem na Polskim Festiwalu w Bostonie. Fot. facebook.com/lechwalesa

Gościem specjalnym imprezy będzie były prezydent Polski i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Lech Wałęsa. Będzie okazja do zdobycia autografu oraz zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia. Lech Wałęsa obecnie przebywa w Teksasie, gdzie wziął udział m.in. w Festynie Polonii w Houston oraz w targach Offshore Technology Conference, na których promował Pomorze, a 10 maja wygłosi wykład w Infinity Music Hall w Hartford, CT.

Organizatorem wydarzenia jest Polski Klub w Bostonie. Początek festiwalu zaplanowany jest na godz. 12:00 pm. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

WEM

spot_img

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -