poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsKradzieże poczty ze skrzynek

Kradzieże poczty ze skrzynek

To nie była pierwsza taka sytuacja, gdy celem złodziei stały się skrzynki nadawcze United States Postal Service. Tym razem do kradzieży doszło w niedzielny wieczór 12 lutego w miejscowościach Weston i Arlington.

W ostatnich miesiącach kradzieże zawartości niebieskich skrzynek pocztowych US Postal Svervice odnotowano w niemal wszystkich częściach stanu. Fot. Archiwum WEM

Informację o niedzielnej eskapadzie złodziei przekazał Departament Policji Weston za pośrednictwem oświadczenia opublikowanego na Facebooku. Przestępcy za cel obrali skrzynkę pocztową przed urzędem pocztowym przy Colpitts Road. Funkcjonariuszom szybko udało się ustalić samochód podejrzanych. Niestety udało im się zbiec. Wkrótce po pierwszej kradzieży ci sami złodzieje dotarli do urzędu pocztowego na Court Street w Arlington, gdzie włamali się do zewnętrznej skrzynki pocztowej i odjechali przed przybyciem funkcjonariuszy.

Departament policji w Arlington przekazał, że – wraz z pocztą i innymi organami ścigania w całym regionie – prowadzi dochodzenie w sprawie napadu. Jak wynika z oświadczenia, do podobnych sytuacji dochodziło w ostatnich tygodniach w całym regionie.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -