poniedziałek, 25 września, 2023
Strona głównaPoloniaFlorydaKoncert Duo Performance w Klubie Sobieski w Greenacres

Koncert Duo Performance w Klubie Sobieski w Greenacres

26 lutego w Amerykańsko-Polskim Klubie „Sobieski” w Greenacres na Florydzie odbył się wyjątkowy koncert „Gala Muzyki Świata i Operetki”, którego bohaterami byli wykonawcy z Polski: Monika Biederman-Pers oraz Piotr Karzełek, tworzący duet muzyczny o nazwie Duo Performance.

Występ Duo Performance cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony publiczności. Fot. Albert Stępniak

Pochodząca z Krakowa Monika Biederman-Pers śpiewa sopranem, natomiast Piotr Karzełek, pochodzący z Katowic, barytonem. Artyści zachwycili publiczność profesjonalizmem i nienagannym wykonaniem utworów. Koncert poprowadziła polska dziennikarka Ania Navas, która była odpowiedzialna za przedstawienie artystów oraz wprowadzenie publiczności w klimat wieczoru.

Artyści wraz z przedstawicielami Klubu Sobieski. Fot. Albert Stępniak

W ramach programu artyści zaśpiewali kilkanaście utworów po polsku oraz w kilku językach obcych i zatańczyli wiele z nich. Ich repertuar zawierał najbardziej znane utwory muzyczne z operetek, a także takie światowe przeboje jak „O Sole Mio”, „Deszczowa Piosenka”, „Besame Mucho” czy zaśpiewany pod koniec koncertu wyciskający łzy słynny utwór „Time to Say Goodbye”.

Artyści z Polski tworzący Duo Performance: Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek wraz z prowadzącą Anią Navas. Fot. Albert Stępniak

Występ Duo Performance cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony publiczności, która brała czynny udział w programie, nagradzając artystów gromkimi brawami oraz owacjami na stojąco. To niezapomniane wydarzenie z pewnością zostanie na długo zapamiętane przez wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w „Gali Muzyki Świata i Operetki”.

Albert Stępniak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -