sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsJesienna zabawa Polskiej Szkoły Dokształcającej w Salem

Jesienna zabawa Polskiej Szkoły Dokształcającej w Salem

Zabawy jesienne na stałe wpisały się w kalendarz imprez lokalnej Polonii z okolic Salem i przyległych miejscowości. 4 listopada odbyła się zabawa zorganizowana przez Polską Szkołę Dokształcającą im. gen. Tadeusza Kościuszki w Salem. Sala mogąca pomieścić 100 osób była wypełniona po brzegi. Gości powitały dyrektor szkoły Ewa Pawlik i wicedyrektor Agnieszka Krajewska.

Uczestnicy zabawy znakomicie się bawili aż do 1 w nocy przy muzyce, o którą zadbał DJ Mariusz. Atrakcją była też loteria, na którą nagrody przygotowali rodzice.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w całe przedsięwzięcie, rodzicom za pyszne zakąski i desery, za przygotowanie sali, dekoracje, zakupy, sprzątanie. Gorąca kolacja była podana i przyrządzona przez profesjonalnych kucharzy. Nowa przewodnicząca komitetu rodzicielskiego Gosia Dzienisewicz wykonała wspaniałą pracę. Na specjalne podziękowania zasługują też Anna Kot, Kamila Jaskot, Beata Grabowska, Basia Małobęcka, Alex Wilkocki i wszyscy, którzy przyczynili się do sukcesu, jakim była ta zabawa – mówi dyrektor Ewa Pawlik.

Dochód z imprezy przeznaczony będzie na Polską Szkołę w Salem.

opr. JLS
Fot. Archiwum szkoły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -