niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaPoloniaNew Jersey„Gatsby Gala” w Wallington

„Gatsby Gala” w Wallington

W sobotę, 18 listopada, Polska Szkoła im. św. Stanisława Kostki w Wallington zamieniła się w krainę rodem z lat 20. XX wieku, a atmosfera odbywającej się tego wieczoru imprezy pod hasłem: „Gatsby Gala” przeniosła społeczność szkolną do świata w stylu retro.

Goście przybywający na bal byli ubrani w eleganckie stroje nawiązujące do epoki będącej motywem przewodnim, co dodatkowo wzmocniło atmosferę imprezy. Piękne suknie flapperki pań i eleganckie kapelusze panów przypomniały uczestnikom o niezapomnianych czasach lat 20.

Podczas wieczoru wszyscy mogli cieszyć się wykwintnym jedzeniem, tańcem, a także wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Była to jednak nie tylko doskonała zabawa, ale także okazja do finansowego wsparcia szkoły.

Nasza społeczność jest niesamowicie hojna i zaangażowana. „Gatsby Gala” była nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale także sposobnością pokazania, jak bardzo nam zależy na naszej szkole – mówi dyrektor szkoły Agnieszka Kasprzak. Wydarzenie zakończyło się ogromnym sukcesem.

opr. JS
Fot. Robert Kotuk

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -