sobota, 3 czerwca, 2023
Strona głównaPromocjaEuropejska jakość i elegancja

Europejska jakość i elegancja

Rodzinna firma WindoorFull Imports Inc. od ponad dekady cieszy się zaufaniem klientów w Europie. Doceniana jest za jakość oferowanych produktów, które cechuje nie tylko trwałość, ale i prawdziwie europejska elegancja. Kilka lat temu działalność firmy została rozszerzona na rynek amerykański i od tej pory produktami z oferty WindoorFull Imports Inc. cieszyć się mogą również klienci po tej stronie oceanu.

Nowoczesne okna Aluplast dwu- i trzyszybowe w kolorze białym dostępne od ręki. Szeroka gama kolorów dostępna na zamówienie. Fot. WindoorFull Imports Inc.
W ofercie firmy są m.in. rolety zewnętrzne i inne akcesoria do domu. Fot. WindoorFull Imports Inc.

Posiadająca swą siedzibę na Queensie firma WindoorFull Imports Inc. specjalizuje się w dystrybucji i montażu wysokiej jakości nowoczesnych europejskich okien z U-PVC, drewnianych lub aluminiowych, a także nowoczesnych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W ofercie firmy znajdują się również moskitiery, rolety zewnętrzne oraz dzień-noc, bramy garażowe i wiele innych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym użytkowanie wyżej wymienionych produktów w bezpośredni sposób przekłada się na jakość i ergonomiczność codziennego życia, a efekty zaoszczędzonego ciepła i energii odczuje także kieszeń, bowiem osoby decydujące się na takie rozwiązania projektowe cieszą się nie tylko eleganckim wyglądem, ale i mniejszymi rachunkami.

Jednym ze sztandarowych produktów w ofercie WindoorFull Imports Inc. są drzwi zewnętrze i wewnętrzne. Z katalogu można wybierać spośród setek modeli! Powodzeniem cieszą się także okna – dwu- i trzyszybowe, na profilu Aluplast, dostępnym w różnych kolorach. Firma Aluplast jest jedną z największych firm w Europie. Niemiecka technologia Aluplast obecna jest na światowym rynku już od ponad 50 lat. Na profilu Aluplast wraz z okuciem ROTO powstają okna produkowane w Polsce. To okna o najwyższej jakości, które zostały zaakceptowane przez Stany Zjednoczone* do instalowania, a ich ceny zaczynają się już od $170! Energooszczędność okien jest kilka razy lepsza od tej cechującej okna nawet z tzw. „wyższej półki” dostępne na rynku amerykańskim. – I to jest właśnie główna zaleta naszego produktu. Są bardzo energooszczędne i elegancko wyglądają! – podkreśla Wojciech Jagła z WindoorFull Imports Inc.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i stylistycznych. Fot. WindoorFull Imports Inc.

Nowoczesny wygląd i wysoka jakość cechują wszystkie produkty oferowane przez WindoorFull Imports Inc. W ofercie firmy znajdują się nie tylko wysokiej klasy, nowoczesne okna i drzwi. Klienci mogą zamówić także bramy garażowe i rolety zewnętrzne na okna lub drzwi, jak również rolety okienne wewnętrzne, zwykłe lub typu dzień-noc. Wykonywane są też siatki do okien. WindoorFull Imports Inc. oferuje produkty marki Aluprof, która oferuje zwijane wysokiej jakości okna aluminiowe, nowoczesne drzwi, bramy garażowe czy tez zwijane rolety do okien i drzwi. Wszystkie produkty wytwarzane są w Europie i stamtąd sprowadzane do Stanów Zjednoczonych.

Świadectwem wysokiej jakości produktów jest oferowana przez WindoorFull Imports Inc. gwarancja – roczna na produkty oraz aż 10-letnia w przypadku, gdy klient decyduje się również na usługę instalacji.

Z szeroką gamą produktów zapoznać się można w jednym z showroomów. Pierwszy z nich zlokalizowany jest na Ozone Park w Nwym Jorku, natomiast drugi w centrum Garfield w New Jersey. W magazynie od ręki dostępnych jest około 3000 sztuk okien, a drzwi zewnętrznych w czterech różnych stylach w liczbie ponad 300 sztuk! Jest także możliwość złożenia zamówienia na niestandardowe drzwi i okna. Więcej informacji o firmie i oferowanych produktach można znaleźć również na stronie internetowej www.windoorfull.com.


WinDoorFull Imports Inc. NYC
97-38 99th St., Ozone Park, NY 11416
PN. – PT. 9:00 AM – 5:00 PM
SOB. 10:00 AM – 3:00 PM
Tel. 716-404-3300
E-mail: store@windoorfull.com

WinDoorFull Imports Inc. NJ
800 River Drive, Garfield, NJ 07026
PN. – PT. 9:00 AM – 5:00 PM
SOB. 10:00 AM – 3:00 PM
Tel. 973-246-4875
E-mail: storenj@windoorfull.com
www.windoorfull.com


*oprócz stanu Floryda

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -