sobota, 31 lipca, 2021
Strona głównaPoloniaConnecticutDzień Ojca i Matki w Haller Post

Dzień Ojca i Matki w Haller Post

Po długiej, wywołanej pandemią Covid-19, przerwie w placówce #111 SWAP im. Gen. Józefa Hallera wreszcie zrobiło się wesoło. Restrykcje są już powoli znoszone, więc zarząd placówki postanowił zorganizować spotkanie takie, jak w poprzednich latach i uczcić w ten sposób Dzień Ojca i Dzień Matki.

Z tej okazji w niedzielę, 20 czerwca, weterani i członkinie Korpusu Pomocniczego Pań działającego przy SWAP, które przygotowały smaczny obiad, postanowili spędzić kilka godzin we wspólnym gronie przed przerwą wakacyjną. Zebranych przywitali: Robert Iwanicki – I wicekomendant i Tadeusz Kupiec – II wicekomendant placówki oraz prezeska KPP Czesława Małyszko, którzy też złożyli zebranym piękne życzenia z tej szczególnej okazji, jaką jest Dzień Ojca i obchodzony kilka tygodni wcześniej Dzień Matki.

Po smacznym obiedzie DJ Waldemar Fenix zaprosił wszystkich na parkiet. Dobre nagłośnienie i znane przeboje zachęciły do tańca, a zabawa trwała kilka godzin. Emocji dostarczyła też loteria fantowa. Niektórym szczęście dopisało i wylosowali po dwie nagrody. Reasumując, było to udane spotkanie, zwłaszcza po tak długiej przerwie i siedzenia w izolacji od przyjaciół i znajomych. Wiele osób dziękowało organizatorom za wspólnie spędzony czas.

W kolejny weekend, 26 czerwca, w Haller Post odbyła się następna zabawa, podczas której frekwencja również dopisała, co pokazuje, jak bardzo wszyscy stęsknili się za towarzystwem i tego typu rozrywkami.

Robert Iwanicki
opr. JLS
Fot. Robert Iwanicki

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -