wtorek, 21 marca, 2023
Strona głównaPoloniaFlorydaDyżur konsularny w Orlando

Dyżur konsularny w Orlando

W dniach 12-13 kwietnia 2023 r. odbędzie się dyżur konsularny w Orlando. Dyżur odbędzie się w Conway First Baptist Church pod adresem: 4000 S Conway Rd., Orlando, FL 32812.

Dyżur konsularny w Orlando odbędzie się w dniach 12 i 13 kwietnia. Fot. Archiwum WEM

W dyżurze mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które wcześniej zarejestrują się na wizytę. Rejestracja odbywa się poprzez system e-konsulat (www.e-konsulat.gov.pl). System rejestracyjny zostanie uruchomiony 20 marca. Zgłoszenia nie są przyjmowane drogą e-mailową ani telefoniczną. Podczas rejestracji należy podać prawidłowy numer telefonu oraz adres e-mail w celu umożliwienia kontaktu zwrotnego z ambasady i potwierdzenia wizyty, który nastąpi po 27 marca.

Przed zarezerwowaniem wizyty w sprawie paszportowej należy sprawdzić, czy posiada się wszystkie niezbędne dokumenty (a zwłaszcza polskie akty urodzenia i małżeństwa, ewentualnie decyzję w sprawie zmiany imienia i nazwiska). Przed wizytą należy też wydrukować wniosek (dwustronnie) oraz wypełnić go. W celu sprawnego przyjmowania wniosków pracownicy ambasady proszą, aby wszystkie dokumenty, opłaty, wniosek oraz fotografie były należycie przygotowane oraz by mieć ze sobą kopie posiadanych dokumentów – przyspieszy to proces składania wniosku.

Opłaty będą przyjmowane wyłącznie kartą kredytową lub w formie Money Order.

Podczas dyżuru nie będą przyjmowane wnioski dotyczące spraw z zakresu stanu cywilnego ani obywatelskich.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -