poniedziałek, 25 września, 2023
Strona głównaPoloniaNew JerseyCharytatywny Bal Walentynkowy Akademii Młodej Polonii z Clifton

Charytatywny Bal Walentynkowy Akademii Młodej Polonii z Clifton

11 lutego w eleganckiej sali bankietowej Cosmopolitan w Wayne odbył się Charytatywny Bal Walentynkowy zorganizowany przez Akademię Młodej Polonii z Clifton. Walentynkowe spotkanie było zarazem okazją do wspólnej zabawy, jak i wsparcia szkoły, gdyż dochód z balu przeznaczony będzie na potrzeby związane z funkcjonowaniem placówki.

Tradycyjnie gości przywitała dyrektor szkoły Monika Lewkowicz, która podziękowała także nauczycielce Ewie Wilgan za 20 lat pracy z sercem i uśmiechem na twarzy. Godzina koktajlowa i wspaniała muzyka jazzowa oraz saksofon dodały przyjęciu niesamowitego uroku i czaru. – W programie balu każdego roku jest staropolski polonez, którego tańczą nasi gości. Na końcu balu polskim zwyczajem organizujemy walczyka czekoladowego – relacjonuje Monika Lewkowicz.

O oprawę muzyczną imprezy zadbali Tomasz Chmielewski i Sebastian Stopka – Unique Moments Entertainment. Dekoracje na stoły przygotowała firma Ala’s Centerpiece Creations.

Podczas balu odbyła się loteria, na którą nagrody ufundowane zostały m.in. przez Polsko-Słowiańską Federalną Unię Kredytową, rodziców z poszczególnych klas, lokalne polskie biznesy oraz osoby prywatne, które chciały w ten sposób wesprzeć placówkę. Wyrazem wsparcia była też sama obecność na balu. – Goście bawili się rewelacyjnie – podsumowuje pani dyrektor. – Mamy wspaniałych rodziców i sponsorów! – dodaje.

WEM
Fot. facebook.com/youngpoloniaacademy

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -