niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaUSAConnecticutBank of America planuje zamknięcie 4 placówek w Connecticut

Bank of America planuje zamknięcie 4 placówek w Connecticut

Klienci Bank of America mieszkający w Connecticut będą musieli liczyć się ze zmianą liczby lokalnych placówek. Bank planuje zamknięcie czterech oddziałów. Mowa o placówce na Wall Street w Norwalk, na Cos Cob przy East Putnam Avenue w Greenwich, przy Shippan Avenue w Stamford i przy Farmington Avenue w Hartford.

Bank of America planuje zamknięcie oddziałów w Stamford, Hartford, Norwalk i Greenwich. Fot. Getty Images

Oddziały mają zostać zamknięte wiosną i latem przyszłego roku. Pomimo planowanych likwidacji w każdym hrabstwie nadal będzie funkcjonowało po kilka oddziałów.

Jak zapowiadają przedstawiciele banku, pracownicy likwidowanych punktów zostaną przeniesieni do innych oddziałów w stanie.

Bank of America wydał oświadczenie, w którym stwierdza, że: „w miarę inwestowania w nowe centra finansowe stale dostosowujemy nasze centra finansowe i sieci bankomatów, aby odpowiadały zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Członkowie zespołu pracujący w tych centrach finansowych zostaną przeniesieni do innych w naszej sieci, ponieważ pozostajemy zaangażowani w zatrudnienie około 2,600 pracowników w Connecticut”.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -