niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaPoloniaNew JerseyAkademia z okazji Dnia Mamy i Taty w Polskiej Szkole im. św....

Akademia z okazji Dnia Mamy i Taty w Polskiej Szkole im. św. Stanisława Kostki w Wallington

Jak ważni są rodzice w życiu dzieci, o tym nikogo nie trzeba przekonywać. To właśnie oni przez cały rok dbają o swoje pociechy, otaczają opieką i miłością, wskazują kierunki rozwoju. Akademia z okazji Dnia Mamy i Taty, która odbyła się w Polskiej Szkole im. św. Stanisława Kostki w Wallington, była okazją do tego, by dzieci mogły pokazać rodzicom swoją wdzięczność oraz to, czego się nauczyły w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Przez ostatni rok w szkole dzieci mogły uczęszczać na kółko taneczne. Zajęcia prowadzone przez Monikę Figiel-Lamczak miały bardzo ciekawy i zróżnicowany program, a podczas akademii – pomiędzy innymi występami – można było podziwiać również efekty całorocznej pracy prowadzącej kółko i jego uczestników.

Podczas występu nie zabrakło też podziękowań dla babć i dziadków, których święto wypadało co prawda w styczniu, ale to przecież oni też często są na co dzień obecni w życiu wnucząt, niejednokrotnie wyręczając zapracowanych rodziców w opiece.

Młodzi artyści włożyli w występ na akademii całe swoje serca, a publiczność była wzruszona i zachwycona ich występem, czemu dała wyraz długą salwą braw.

opr. JLS
Fot. Archiwum szkoły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -