niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsZakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Sobotniej im. Marii Konopnickiej w Webster

Zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Sobotniej im. Marii Konopnickiej w Webster

Rok szkolny w Polskiej Szkole Sobotniej im. Marii Konopnickiej w Webster został oficjalnie zwieńczony uroczystą mszą św. odprawioną w Bazylice św. Józefa w Webster w sobotę, 8 czerwca.

Mszę św. odprawił proboszcz ks. Grzegorz Chodkowski. O oprawę muzyczną zadbała Maria Czarnecka-Cieślak. Podczas uroczystości głos zabrała dyrektor szkoły Bożena Jaroszewska, która podziękowała uczniom za wytężoną, całoroczną pracę, wszystkim członkom grona pedagogicznego oraz rodzicom i innym osobom, które wspierały szkołę.

Dzieci otrzymały świadectwa oraz drobne upominki. Szczególnie wyróżniający się uczniowie dostali także dyplomy, w tym Dyplomy Ambasadora, którymi w tym roku wyróżnieni zostali: Neli Kuznecki, Aniela Slanda, Klaudia Wojtarowicz, Sophia Nolle, Antonina Stomski, Julia Biela i Maksymilian Bujała.

Wypoczywajcie bezpiecznie, zwiedzajcie z pasją świat i wypoczęci oraz pełni wrażeń z zapasem sił wracajcie do szkoły w nowym roku szkolnym – powiedziała pani dyrektor.

Tekst i zdjęcia: Halina Głowacka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -