niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsZabawa karnawałowa Polskiej Szkoły Sobotniej im. Marii Konopnickiej w Webster

Zabawa karnawałowa Polskiej Szkoły Sobotniej im. Marii Konopnickiej w Webster

18 lutego w klubie PACC w Webster odbyła się zabawa karnawałowa, z której dochód przeznaczony będzie na działalność Polskiej Szkoły Sobotniej im. Marii Konopnickiej w Webster.

Rodzice, grono pedagogiczne, dyrekcja oraz liczni sponsorzy wspólnie zadbali o to, aby koniec karnawału świętowano hucznie. Sala została udekorowana w iście karnawałowym stylu, ustawiono również ściankę z pięknymi balonami, na tle których uczestnicy imprezy chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Przybyłych na zabawę gości powitała dyrektor szkoły Bożena Jaroszewska, która podziękowała wszystkim za pomoc, życzliwości i ofiarność okazaną polskiej szkole, następnie ks. Grzegorz Chodowski – proboszcz Bazyliki św. Józefa w Webster pobłogosławił posiłek i wszyscy zaczęli częstować się smaczną kolacją.

Po kolacji wszyscy ruszyli do tańca i bawili się niemal do godz. 1 w nocy. Oprawę muzyczną zapewnił DJ SKY i wspaniale motywował do wspólnej zabawy. Atrakcją wieczoru była loteria fantowa w postaci koszy, które ufundowali sponsorzy, osoby prywatne i rodzice dzieci z polskiej szkoły.

Frekwencja dopisała, w zabawie wzięło udział przeszło 200 osób, atmosfera podczas zabawy była gorąca, wszyscy doskonale się bawili zawłaszcza, że z powodu pandemii nie było przez dłuższy czas okazji do takich imprez.

Bożena Jaroszewska
opr. WEM
Fot. Halina Głowacka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -