niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaGaleriaConnecticutZabawa andrzejkowa w Polskim Domu Narodowym w Enfield

Zabawa andrzejkowa w Polskim Domu Narodowym w Enfield

W sobotę, 27 listopada, w Polskim Domu Narodowym w Enfield, CT odbyła się zabawa andrzejkowa. Organizatorem imprezy był Polski Express wraz z Polskim Domem Narodowym (Pierogi Queen Enfield).

Frekwencja dopisała, a goście świetnie się bawili przy muzyce, o którą zadbał zespół Daniel Band. Uczestnicy zabawy mogli również liczyć na smaczną kolację oraz deser. Jednak przy okazji zabawy tanecznej postanowiono również zrealizować charytatywny cel i pomóc tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują.

Jednym z punktów programu była loteria fantowa, której sponsorem była Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa. Dochód z loterii przeznaczony zostanie na hospicja dla dzieci w Polsce, m.in. w Białymstoku. Loterię prowadziła modelka Anna Kobylarz, która w tym roku jako marszałek prowadziła w nowojorskiej Paradzie Pułaskiego kontyngent z New Britain, a pomagała jej Polish Miss Massachusetts Paulina Wysocka, która również swoją obecnością wzbogaciła imprezę. W ramach akcji charytatywnej udało się zebrać 2.5 tys. dolarów.

WEM
Fot. Halina Głowacka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -