piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsWycieczka uczniów, rodziców i nauczycieli ze Szkoły Języka Polskiego w Bostonie na...

Wycieczka uczniów, rodziców i nauczycieli ze Szkoły Języka Polskiego w Bostonie na kręgle

1 czerwca w ramach obchodów Dnia Rodziny komitet rodzicielski działający w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie zorganizował wycieczkę na kręgle do Boston Bowl. W wycieczce uczestniczyli uczniowie wraz z rodzicami lub opiekunami i nauczycielami.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję do integracji i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Fot. Barbara Bilińska Bolec

Uczestnicy wycieczki mieli okazję do integracji i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Dla uczniów pobyt na kręgielni był bardzo emocjonujący. Niektórzy pierwszy raz spróbowali swoich sił podczas rzutu kulami. Początkowo dość niepewnie, ale z każdym rzutem nabierali śmiałości i doskonalili obraną przez siebie technikę. Oprócz koleżeńskiej rywalizacji towarzyszyła wszystkim radość i duża dawka dobrej zabawy.

Fot. Sylwia Wadach-Kloczkowska

W międzyczasie, aby zregenerować siły, podano pizzę. Następnie dzieci otrzymały kartę do gry na automatach do gier. Po wspólnej zabawie dzieci i młodzież z uśmiechami na twarzach opuścili kręgielnię.

Za organizację wycieczki odpowiedzialny był komitet w składzie: Ania Żurowska – Uthman, Marta Król i Ewelina Allen, wsparcie okazała też Magda Bogusz.

Sylwia Wadach-Kloczkowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -