środa, 27 października, 2021
Strona głównaPoloniaConnecticutWielkie otwarcie PD Club w New Britain

Wielkie otwarcie PD Club w New Britain

Wieczór pełen muzyki, tańca i dobrej zabawy – tak można podsumować sobotnią imprezę w odnowionym PD Club w New Britain. 18 września odbyło się wielkie otwarcie klubu w nowej szacie. Dawny Klub Pułaskiego, zlokalizowany przy 89 Grove Street w New Britain, przeszedł podczas pandemii kapitalny remont. Wnętrza zostały odświeżone i nadano im bardziej nowoczesny wygląd. Zmieniło się też logo klubu, który nosi obecnie nazwę PD Club (Pulaski Democratic Club).

Wielkie otwarcie zainaugurowane zostało piknikiem na zewnątrz klubu, który rozpoczął się już o godz. 4 po południu. Goście mogli liczyć na smaczne polskie jedzenie oraz muzykę na żywo w wykonaniu zespołu Raspberry Goats. Późnym wieczorem otwarta została druga sala, na górze klubu. Uczestnicy imprezy mogli bawić się w obu salach, połączonych przejściem na dole.

Wstęp tego wieczoru był bezpłatny, a w wydarzeniu wzięło udział dużo młodzieży. Goście byli ciekawi, jak wygląda wystrój drugiej odnowionej sali, a to, co zobaczyli, nie zawiodło ich oczekiwań. Padło wiele pozytywnych komentarzy, zwłaszcza ze strony młodszych uczestników, cieszących się, że wreszcie w okolicy jest miejsce odpowiadające im potrzebom i gustom, w którym można potańczyć i pobawić się w sobotnie wieczory.

HG/WEM
Fot. Halina Głowacka

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułGest uznania
Następny artykuł100-lecie Placówki 81. SWAP w Trenton

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -