poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Strona głównaGaleriaNew JerseyPrezydencki podwieczorek w Bedminster wesprze tegoroczną Paradę Pułaskiego

Prezydencki podwieczorek w Bedminster wesprze tegoroczną Paradę Pułaskiego

W niedzielę, 5 maja, Polonia spotka się na polach golfowych prezydenta Trumpa w Bedminster w New Jersey, aby uczcić i wesprzeć tegoroczną Paradę Pułaskiego i jej Wielkiego Marszałka Darka Barcikowskiego.

Przyjęcie odbędzie się w prywatnym klubie golfowym prezydenta Trumpa – Trump National Golf Club Bedminster w New Jersey. Fot. Archiwum WEM

Ważną rolę tego wiosennego popołudnia będą odgrywać… kapelusze! W programie wydarzenia przewidziany jest także poczęstunek oraz recital utworów Paderewskiego. – Chcieliśmy zorganizować cos innego, kreatywnego – mówi Karolina Dehnhard, prawniczka z New Jersey oraz prezes Północnowschodniej Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej i współorganizator przyjęcia. – A letnia rezydencja prezydenta jest świetnym miejscem, aby nadać naszemu wydarzeniu odpowiedniego prestiżu – dodaje.

Ponieważ wyścigi konne Kentucky Derby odbywają się w ten sam weekend, panie (i nie tylko panie!) zaproszone są do zaprezentowania się w kapeluszach. Najbardziej kreatywne nakrycie głowy zostanie wyróżnione nagrodą. Podczas przyjęcia odbędzie się również recital fortepianowy muzyki Paderewskiego, któremu dedykowana jest tegoroczna parada.

Przyjęcie rozpocznie się w południe. Bilety w cenie $150 od osoby są do nabycia na Eventbrite. Rezerwacji można również dokonać pod numerem tel. 860-223-9100 bądź pisząc na Pulaskiparade2019@gmail.com.

Prywatny klub golfowy prezydenta Trumpa – Trump National Golf Club Bedminster – mieści się przy 900 Lamington Road w Bedminster w New Jersey. Współorganizatorem przyjęcia jest również fundacja Show Me Your Heart Foundation i Heather Won Choi. Liczba miejsc jest ograniczona.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -