poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsPolskie Centrum Naukowe w Chicopee zaprasza na doroczny turniej golfa

Polskie Centrum Naukowe w Chicopee zaprasza na doroczny turniej golfa

W poniedziałek, 6 czerwca, na malowniczych polach golfowych Ludlow Country Club odbędzie się doroczny turniej golfowy organizowany przez Polskie Centrum Naukowe w Chicopee. Dochód z tego wydarzenia przeznaczony będzie na wsparcie tej jednej z najważniejszych polsko-amerykańskich placówek muzealno-kulturalnych w Stanach Zjednoczonych.

Turniej golfowy rozegrany zostanie na malowniczych polach golfowych Ludlow Country Club (1 Tony Lema Drive, Ludlow, MA 01056). Fot. Ludlow Country Club

Uczestnictwo w turnieju golfowym to nie tylko szansa, by miło spędzić dzień na sportowej rywalizacji i przy okazji wesprzeć działalność Polskiego Centrum, ale również możliwość nawiązania nowych znajomości i okazja do networkingu.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10:00. O godz. 11:00 przewidziany jest wspólny lunch. Kwadrans po dwunastej w południe rozpocznie się turniej. Dzień zwieńczony zostanie obiadem, podczas którego dodatkową atrakcją będzie loteria z nagrodami. Koszt wynosi $130 od osoby, w cenę tę wliczone są już opłaty za wózek, korzystanie z pola golfowego, lunch i obiad oraz bilet na loterię o wartości $20. Istnieje również możliwość wykupienia jedynie udziału w obiedzie za $40.

Założone w 1998 roku Polskie Centrum Naukowe w Chicopee jest zarejestrowane jako organizacja non-profit – 501(c)(3), działająca jako placówka muzealno-edukacyjna. Jest to wyjątkowe miejsce będące depozytariuszem polskiej kultury i historii Polski oraz amerykańskiej Polonii. Centrum daje społeczeństwu możliwość zapoznania się z historią, której na próżno szukać w szkolnych podręcznikach. Będąc w okolicach Chicopee, warto odwiedzić to miejsce!

Więcej informacji o Polskim Centrum oraz o turnieju golfowym można znaleźć na stronie: www.polishcenter.net lub dzwoniąc na numer 413-592-0001.

JLS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -