niedziela, 26 września, 2021
Strona głównaPoloniaFlorydaPolski motocykl wyróżniony na Florydzie

Polski motocykl wyróżniony na Florydzie

Motocykl „Nowy Jork – Rzeszów” polskiej firmy Game Over Cycles zdobył nagrodę na tegorocznym zlocie Daytona Bike Week. Impreza odbyła się w dniach 15-18 marca, a zbudowany na Podkarpaciu motocykl zajął pierwsze miejsce w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show w kategorii custom o pojemności silnika powyżej 1000 cm³.

Zbudowany na Podkarpaciu motocykl zajął pierwsze miejsce w kategorii custom o pojemności silnika powyżej 1000 cm sześc. Fot. GOC

Daytona Bike Week 2020 to jedna z największych imprez motocyklowych na świecie. Co roku bierze w niej udział około 500 tysięcy osób. Rats Hole to bardzo prestiżowy i najdłużej, bo od 1952 roku, organizowany konkurs motocykli customowych na świecie. Nagrodę przyznaną polskiej maszynie odebrali Bobbi oraz Lucy Wawrzaszek – Polacy mieszkający w USA, którzy są właścicielami motocykla i na których zamówienie Game Over Cycles wykonało pojazd.

Motocykl Nowy Jork – Rzeszów (tak brzmi jego pełna nazwa) to unikatowy Harley-Davidson Street Bob typu custom inspirowany Nowym Jorkiem oraz Rzeszowem. Motor wyraża patriotyzm lokalny obydwu małych ojczyzn właścicieli pojazdu. Objawia się to unikatowym wykonaniem motocykla, którego konstrukcja zawiera cechy charakterystyczne architektury danego miasta, lecz są one nie tylko elementami ornamentyki, ale także w pełni funkcjonalnymi częściami motocykla. Wszystkie elementy konstrukcyjne są wykonane z mosiądzu, stali oraz aluminium, a koła, wydech pokrywa sprzęgła, pokrywa rozrządu, uchwyt hamulca przedniego i piasty kół są dodatkowo pozłacane. Uroczysta premiera motocykla odbyła się w maju 2019 r. w Nowym Jorku w salonie Harley-Davidson of New York City.

opr. bo

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -