sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaDziałyCiekawostkiPolacy w jury Cannes Lions

Polacy w jury Cannes Lions

Jerzy Hołub i Sebastian Stępak, specjaliści z branży reklamowej, zasiądą w jury Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności – Cannes Lions 2024. Impreza została zaplanowana na czerwiec.

Rok temu Jerzy Hołub otrzymał najważniejsze nagrody w konkursie Cannes Lions. Fot. jerzyholub/facebook

Jerzy Hołub zasiądzie w gronie jurorów w kategorii Sustainable Development Goals. Holub jako Vice President Marketing and Communications w Mastercard kieruje strategią marki w Polsce, Czechach i na Słowacji. Marki, którymi zarządzał, były wielokrotnie nagradzane przez branżę: (Cannes Lions, w tym Grand Prix i Titanium, Golden Effie, Webby, Merit, One Show, Golden Drum).

Sebastian Stępak, CEO Central & Eastern Europe w MSL, będzie oceniał zgłoszenia w kategorii PR. Stępak w MSL jest odpowiedzialny za kluczowe rynki w regionie Europy wschodniej. Doradzał największym polskim i światowym markom, m.in. Google, Netflix, IBM, Canal+, Skype, Allegro, Samsung, Lenovo, Discovery. Koncentruje się na komunikacji korporacyjnej, kryzysowej i zarządzaniu problemami. W jury Cannes Lions zasiada już kolejny raz.

Jury festiwalu Cannes Lions reprezentuje talenty światowej branży z 54 rynków. – To ekscytujące widzieć reprezentację z czterech nowych rynków – Armenii, Ghany, Pakistanu i Panamy – a także największą w historii reprezentację z Bliskiego Wschodu i Afryki – dodał Marian Brannelly, globalny dyrektor ds. nagród Lions.

tom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -