czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaPoloniaFlorydaPodczas bankietu Polonia Society Of Korona, Inc. uczczono trzy święta

Podczas bankietu Polonia Society Of Korona, Inc. uczczono trzy święta

12 listopada na Polance klubu Polonia Society Of Korona, Inc. odbyła się jubileuszowa zabawa z okazji 39-lecia działalności organizacji. Jubileusz połączono z obchodami Święta Niepodległości Polski i Dnia Weterana.

Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia na salę sztandaru i flag oraz odśpiewania hymnów państwowych Polski i USA. Następnie dzieci z Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej oraz przedstawicielki Polonii przybliżyły zebranym historię walki o niepodległość Polski. Następnie wszyscy zasiedli przy udekorowanych w barwach bieli i czerwieni stołach do wspólnego obiadu. Po obiedzie głos zabrał prezes Polonia Society Of Korona, Inc. Marcin Waszkiewicz, który podziękował osobom, mającym największy udział w funkcjonowaniu organizacji – członkom zarządu i członkom poszczególnych komitetów sprawiających, że klub działa i wciąż się rozwija. Prezes szczególnie wyróżnił – nadając tytuł Honorowego Członka Polonia Society Of Korona, Inc. – Annę Kulagę, pośmiertnie o. Józefa Zawadę – byłego kapelana organizacji oraz obecnego kapelana – o. Artura Chojdę.

Po części oficjalnej i artystycznej odbyła się zabawa taneczna, podczas której o muzykę zadbała śpiewająca rodzina Kamińskich, czyli K-Family Music, oraz Dj Andy. Atrakcją wieczoru była też loteria fantowa. Zabawa stała się też okazją do uczczenia kolejnej rocznicy ślubu wieloletnich członków Polonia Society Of Korona, Inc. – Ireny i Włodzimierza Krupińskich, którym wręczono kwiaty i życzono dalszych lat przeżytych wspólnie w zdrowiu i miłości.

WEM
Fot. Polonia Society Of Korona, Inc.

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -