niedziela, 1 sierpnia, 2021
Strona głównaPoloniaConnecticutNowe delikatesy na Greenpoincie

Nowe delikatesy na Greenpoincie

Na Greenpoincie pojawiły się nowe polsko-amerykańskie delikatesy Market on Kent. Nowy biznes znajduje się przy 158 Kent Street, dokładnie w tym samym miejscu, gdzie wcześniej przez wiele lat funkcjonował znany i lubiany sklep The Garden.

W uroczystym otwarciu wzięło udział spore grono mieszkańców Greenpointu, w tym Polonii. Fot. Marcin Żurawicz

W sobotę, 20 marca, przecięcia symbolicznej wstęgi i oficjalnego otwarcia delikatesów dokonał właściciel sklepu Cristian Mog w towarzystwie pracowników. W uroczystości wzięła udział kongresmenka Carolyn Maloney, a na miejscu stawili się zaciekawieni mieszkańcy polskiej dzielnicy i właściciele okolicznych biznesów. Pierwsze zakupy umilał klientom zespół muzyczny, a dla dzieci przygotowano występy klaunów i kolorowe balony.   

Nowe delikatesy zlokalizowane są przy 158 Kent Street, dokładnie tam, gdzie kiedyś mieścił się sklep The Garden. Fot. Marcin Żurawicz

Nie ulega wątpliwości, że Market on Kent przypadnie do gustu wszystkim osobom, które cenią sobie wysoką jakość produktów i szeroki asortyment. W sklepie zaopatrzymy się we wszystkie niezbędne artykuły spożywcze, w tym pieczywo, wędliny, sery, napoje, warzywa i owoce. Są również liczne produkty sprowadzane z Polski, a także szeroki wybór kawy z całego świata. Chętni mogą również zakupić przygotowywane na miejscu gorące obiady. Obsługa klientów będzie się odbywać także w języku polskim.

M.Ż.

Fot. Marcin Żurawicz
spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułOstatnie pożegnanie
Następny artykułNie tylko dla wizerunku

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -