poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaDziałySylwetkiMiss Polonia 2020 Natalia Gryglewska: „Studia to mój priorytet!”

Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska: „Studia to mój priorytet!”

Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska tłumaczy, że pogodzenie studiów oraz obowiązków wynikających z zaszczytnego tytułu nie jest proste. Mimo to zamierza kontynuować edukację. Swoją przyszłość chciałaby bowiem związać z dietetyką. Marzy o tym, by w ramach aktywności zawodowej podnosić świadomość społeczną dotyczącą zdrowej i zbilansowanej diety poprzez warsztaty i szkolenia. Satysfakcjonująca byłaby dla niej zarówno praca z dorosłymi, jak i dziećmi.

Gala finałowa Miss Polonia 2020 odbyła się 8 marca 2021 r. w łódzkim Teatrze Wielkim. O tytuł najpiękniejszej Polki i bursztynową koronę walczyło dziewiętnaście finalistek. Koronę zdobyła 22-letnia Natalia Gryglewska z Częstochowy. Fot. misspolonia.com

Natalia Gryglewska przyznaje, że pandemia znacząco utrudnia jej pełnienie obowiązków Miss Polonii. Wydarzenia kulturalne w Polsce i na świecie, które miały odbyć się w tym roku, zostały przełożone lub odwołane z powodu restrykcji sanitarnych oraz mnożących się obostrzeń. Zwyciężczyni konkursu ma jednak nadzieję, że sytuacja wkrótce się unormuje i będzie mogła reprezentować kraj podczas zagranicznych wyjazdów i gali. Na razie skupia się na nauce.

– Chciałabym organizować warsztaty związane z psychodietetyką i ogólnie zdrowym trybem życia dla kobiet oraz dzieci i młodzieży, żeby uświadomić, jak ważny jest aspekt żywienia w dzisiejszych czasach – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Natalia Gryglewska, Miss Polonia 2020.

Niektóre miss po oddaniu korony rozpoczynają przygodę z telewizją lub działają intensywnie w social mediach. Natalia Gryglewska przyznaje, że dotąd nie myślała o karierze w show-biznesie. Nie wie jeszcze, co dokładnie chciałaby robić po zakończeniu studiów. Przyznaje jednak, że wykształcenie jest dla niej niezwykle ważne. Dietetyka, którą obecnie się zajmuje, daje jej wiele możliwości. Być może będzie mogła połączyć zamiłowanie do zdrowego odżywiania z działalnością publiczną.

– Jestem na pierwszym roku studiów magisterskich. Na razie jeszcze o tym nie myślałam, ale wydaje mi się, że to właśnie dietetyką będę chciała zajmować się w przyszłości. Niedługo już wszystko zacznie się klarować. Studia to mój priorytet. Naprawdę trudno jest pogodzić je z obowiązkami miss. Czasami muszę z czegoś zrezygnować na rzecz innego obowiązku. To niezwykle trudne, ale nie poddaję się i dalej dążę do osiągnięcia swojego celu – tłumaczy.

Newseria.pl

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -