niedziela, 21 lipca, 2024

Mikołaje na motorach

W grudniu, jak co roku, członkowie klubu motocyklowego Husaria RC CT Crew zamienili swe normalne stroje motocyklistów na charakterystyczne, czerwone kostiumy, zapakowali do worków słodycze i wyruszyli w odwiedziny do polskich szkół w Connecticut.

Ich przybycie zwiastował z daleka ryk silników, a stylowe motocykle wzbudziły równie dużo entuzjazmu wśród dzieci i młodzieży, co sami mikołajkowi goście i przywiezione przez nich słodkie upominki. Mikołaje na motorach witani byli radośnie, uśmiechami i kolędami w wykonaniu dzieci. Potem była jeszcze chwila na pamiątkowe zdjęcia i… w drogę!

Bridgeport

W sobotę, 4 grudnia, na parking koło Szkoły Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bridgeport zajechało 9 motocykli, a na nich – Mikołaje! – Wszyscy wyszli ze szkoły, żeby powitać gości. Dzięki nim naprawdę poczuliśmy klimat świąt! Mikołaje wręczyli dzieciom słodkie upominki, a potem odjechali odwiedzić inne szkoły – relacjonuje prezes szkoły Edyta Kułak. – Mamy nadzieję, że Mikołaje z Husarii odwiedzą naszą szkołę za rok! – dodaje.

Stamford

W sobotę, 4 grudnia, „Husaria” Mikołajów przywiozła prezenty także do Polskiej Szkoły Sobotniej im. Adama Mickiewicza w Stamford. Wizyta wyjątkowych gości przysporzyła wszystkim mnóstwo radości, a Mikołaje po rozdaniu słodyczy chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

WEM
Fot. Archiwum szkół

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -