piątek, 21 czerwca, 2024

Julinek Park

Julinek Park to miejsce, które łączy unikalną cyrkową historię z możliwością aktywnego wypoczynku. Rozciągający się na niemal 30 ha terenu, oferuje wiele atrakcji dla całych rodzin. Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowano m.in. największy w regionie park linowy czy ściankę wspinaczkową.

Julinek Park oferuje mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Fot. POT

Bezpieczną i beztroską zabawę na łonie natury zapewniają kraina dmuchanców, pole do minigolfa o powierzchni 1000 m2, wesołe miasteczko, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw. Jest to także miejsce występów akrobatów i artystów, którzy kontynuują cyrkowe dziedzictwo Julinek Parku. Na najmłodszych gości Julinka czekają również warsztaty kreatywne, które rozwijają wyobraźnię w duchu radości i współpracy.

Znajdujący się w Julinek Parku Park Wodny pod gołym niebem to jedyne takie miejsce w okolicy. Do dyspozycji gości jest strefa basenowa, zjeżdżalnie oraz wodne atrakcje, gwarantujące wspaniałą wodną rozrywkę w letnie dni. Ze względu na swoją lokalizację Julinek Park jest doskonałą bazą wypadową dla pieszych wędrówek czy rowerowych przejażdżek malowniczymi trasami Kampinosu.

POT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -