wtorek, 21 marca, 2023
Strona głównaPoloniaConnecticutGranty dla firm z Małej Polski

Granty dla firm z Małej Polski

Miasto New Britain stara się dbać o przedsiębiorców, którzy właśnie tę lokalizację wybrali na prowadzenie swojego biznesu. W tym celu Miejskie Biuro ds. Planowania i Rozwoju uruchomiło program mikrograntów dla właścicieli lokalnych firm, aby pomóc im sfinansować realizację projektów niezbędnych dla ich działalności.

Wydawnictwo White Eagle Media, LLC jest jedną z firm, która otrzymała grant. Na zdj. redaktor naczelny „Białego Orła” Marcin Bolec (w środku) z symbolicznym czekiem przed siedzibą redakcji przy Broad Street w Małej Polsce. Fot. Facebook.com – Erin Stewart

15 listopada burmistrz New Britain Erin Stewart odwiedziła firmy, które otrzymały granty. Wśród nich znalazły się biznesy z Małej Polski – Martin Rosol’s, Inc. oraz wydawnictwo White Eagle Media, LLC. Podczas symbolicznego przekazania im czeków opiewających na kwotę 7.5 tys. dolarów burmistrz towarzyszyli Adrian Baron i Margaret Malinowski – prezes i skarbnik Polonia Business Association, organizacji skupiającej polonijnych przedsiębiorców. W wizycie w Martin Rosol’s, Inc. – firmie o niemal stuletniej tradycji – wziął też udział gubernator Connecticut Ned Lamont.

Podczas wizyty w sklepie i masarni Martin Rosol’s obecny był też gubernator CT Ned Lamont (w środku). Fot. Facebook.com – Erin Stewart

Cieszę się, że wybierając lokalizację swego biznesu, właśnie New Britain zdecydowaliście się nazwać domem. Każda z firm, które uzyskały grant, jest integralną częścią naszej społeczności i z niecierpliwością czekam na ich dalsze sukcesy” – napisała burmistrz Stewart w mediach społecznościowych, zdając relację z odwiedzin u beneficjentów programu.

Fot. Facebook.com – Erin Stewart
Fot. Facebook.com – Erin Stewart

Granty otrzymała też restauracja The Hook and Ladder i sklep Jalao Deli.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -