niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaPoloniaGeorgiaDyżur konsularny w Atlancie

Dyżur konsularny w Atlancie

23 lutego br. zorganizowany zostanie dyżur konsularny w Atlancie, GA. Dyżur odbędzie się na terenie parafii St. Marguerite d’Youville w Lawrenceville (85 Gloster Rd NW, Lawrenceville, GA 30044).

Dyżur odbędzie się 23 lutego w parafii St. Marguerite d’Youville w Lawrenceville. Fot. Archiwum WEM

Zainteresowani udziałem powinni się zarejestrować na stronie www.e-konsulat.gov.pl (dyżur konsularny – Atlanta). Zapisy zostaną uruchomione 1 lutego. Urząd nie przyjmuje zgłoszeń na dyżur drogą e-mailową ani telefoniczną. Podczas rejestracji należy podać numer telefonu oraz adres e-mail – ponieważ to w ten sposób pracownik ambasady po 14 lutego będzie się kontaktował w sprawie ustalenia szczegółów wizyty.

Wydział Konsularny i Polonii Ambasady RP w Waszyngtonie przypomina, że przed zarezerwowaniem wizyty w sprawie paszportowej należy sprawdzić, czy posiada się wszystkie niezbędne dokumenty (a zwłaszcza polskie akty urodzenia i małżeństwa, ewentualnie decyzję w sprawie zmiany imienia i nazwiska). Podczas dyżuru nie są przyjmowane wnioski dotyczące spraw z zakresu stanu cywilnego ani obywatelskich, ale wyłącznie paszportowe. Przed wizytą należy wydrukować wniosek (dwustronnie) oraz wypełnić go.

Opłaty będą przyjmowane wyłącznie kartą kredytową lub w formie Money Order.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -