niedziela, 1 sierpnia, 2021
Strona głównaPoloniaMassachusettsDania z Café Polonia dostępne w Uber Eats!

Dania z Café Polonia dostępne w Uber Eats!

Przez Uber Eats można zamówić sałatki, przekąski oraz tradycyjne polskie dania – np. pierogi czy tzw. polski talerz. Fot. Facebook.com/Cafe-Polonia

Na początku stycznia, po trwającej prawie 9 miesięcy przerwie wywołanej pandemią, ponownie otworzyła się jedyna polska restauracja w stanie Massachusetts, czyli Café Polonia w Polskim Trójkącie w Bostonie.

Restauracja zlokalizowana przy 611 Dorchester Ave. czynna jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do środy w godzinach od 12:00 pm do 9:00 pm, w czwartki i piątki od 11:00 am do 9:30 pm, a w soboty i niedziele od 10:00 am do 9:30 pm. Miejsce jest dostosowane tak, aby spełniać wymogi sanitarne i bezpieczeństwa związane z pandemią.

A co, jeśli ktoś nie może wybrać się osobiście do Café Polonia? Mamy dobre wieści – od ostatniego tygodnia stycznia potrawy z Café Polonia dostępne są w usłudze Uber Eats. Dzięki temu można zamówić ulubione polskie jedzenie prosto do domu. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na obiad lub po prostu zatęsknił za polskimi smakami – warto wypróbować tę opcję!

JLS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -