sobota, 4 maja, 2024
Strona głównaPoloniaFloryda3. Turniej Tenisa Stołowego w Polskim Centrum w Clearwater

3. Turniej Tenisa Stołowego w Polskim Centrum w Clearwater

1 kwietnia w Polskim Centrum w Clearwater odbył się 3. Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji przystąpiło 22 zawodników. Zmierzyli się ze sobą podzieleni na dwie kategorie: graczy zaawansowanych i tych, którzy w ping ponga grają amatorsko.

Wśród graczy zaawansowanych najlepszy okazał się Tomasz Pisarczyk. Drugie miejsce zajął Grzegorz Walach, trzeci był Janusz Lipiński, a na miejscu czwartym uplasował się Zbigniew Sroczyński.

W grupie graczy – amatorów również wręczono nagrody. W tej kategorii zwycięzcą został Mariusz Gazda, drugi był Mirosław Mical, miejsce trzecie zajął Daniel Kułak, a czwarty był Piotr Kaszuba.

Gratulacje jednak należą się wszystkim zawodnikom, którzy przystąpili do gry i w sportowym duchu walki mieli odwagę sprawdzić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzili dzięki temu miłe popołudnie w gronie osób, którzy podzielają ich hobby. Na turnieju obecny był też gość specjalny – były zawodnik polskiej reprezentacji tenisa stołowego i olimpijczyk z Rio de Janeiro (2016 r.) Daniel Górak.